IFOS sertificēts

Starptautisko zivju eļļas standartu (IFOS) sertifikācija ir neatkarīga zivju eļļas testēšanas un sertifikācijas programma. IFOS visā pasaulē nosaka augstākos tīrības, efektivitātes un svaiguma standartus. Omega-3 piedevas tiek vērtētas, pamatojoties uz 5 kritērijiem. Mūsu NORSAN zivju eļļas pilnībā atbilst visiem šiem kritērijiem. Šī iemesla dēļ IFOS katrai no mūsu šķidrajām zivju eļļām un kapsulām ir piešķīris augstāko novērtējumu.

Sertifikācija

Jūras draugu (FOS) sertifikāts

NORSAN zivju eļļa eļļa ir FOS sertificēta, un to iegūst no zivīm, kas nozvejotas ūdeņos, kurus FOS ir sertificējis kā ilgtspējīgus. Jūras drauga (FOS) sertifikāts apliecina mūsu ieguldījumu vides un, galvenokārt, okeānu aizsardzībā.

Jūras draugs ir starptautiski atzīta labdarības organizācija, kuras mērķis ir pasaules jūras biotopu saglabāšana. FOS vada vadošos sertifikācijas projektus, kas apstiprina zivsaimniecības un Omega-3 zivju eļļas produktu ilgtspējību.

Sertifikācija 1

Pārtikas un Veterinārā dienesta (PVD) kontrole un sertifikācija

2018. gada 23. oktobrī Latvijas Republikas Pārtikas un Veterinārais dienests (PVD), atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 685 “Prasības uztura bagātinātājiem”, apstiprina, ka Norsan Omega-3 produkti atbilst pārtikas apriti regulējošo normatīvo aktu prasībām un ir reģistrēti PVD uztura bagātinātāju reģistrā ar Nr. 11883; 11889; 11887; 11888.

Sertifikācija 2
Izvēlne