Lietošanas noteikumi

About us

1. Pasūtījuma apstrāde:

Pasūtījumu apstrāde notiek pēc pasūtījuma saņemšanas un apmaksas apstiprinājuma saņemšanas. Pasūtījuma apmaksa ir jāveic pasūtījuma dienā.

2. Cenas

Interneta veikalā norādītās cenas ir aktuālās pasūtījuma veikšanas laikā. Mūsu norādītajās cenās ir iekļauts PVN (21 %). Īpašās kuponu un akciju cenas ir spēkā norādītajā priodā.

3. Nosūtīšana

Piegādes izmaksas ar Omniva pakomātu starpniecību Latvijā 3,15 € (ieskaitot 21% PVN), Omniva kurjerpakalpojums 5,32 € (ieskaitot 21% PVN). Igaunijā 6,55 € (ieskaitot 21% PVN) piegādes izmaksas ar Omniva pakomātu starpniecību un Omniva kurjerpakalpojums 8,93 € (ieskaitot 21% PVN). Maksa par pasūtījuma piegādi preces atgriešanas gadījumā netiek atmaksāta. Pasūtot preces virs 60 EUR, piegādi veicam bezmaksas.

4. Saņemšana

Piegāde tiek veikta ar Omniva Pakomātu Servisa starpniecību uz pircēju norādīto pakomātu. (Latvija, Igaunija). Kurjerpakalpojumu piegāde tiek veikta uz pircēja norādīto adresi (Latvija, Igaunija). Bezmaksas preču saņemšana veikalā Senču ielā 7-2, Rīgā, LV-1012 (Pirmdiena – piektdiena, no plkst. 11:00-16:00). Bezmaksas saņemšana veikalā ir javeic 3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas. Ja pasūtījums netiek izņemts, tas tiek anulēts un pirkuma summa netiek atgriezta.

5. Apmaksas kārtība

Norsan Baltic savus pasūtījumus varat apmaksāt šādos veidos:

Apmaksa ar maksājumu karti;
Apmaksa ar bankas pārskaitījumu.
Izvēloties apmaksas veidu ar pārskaitījumu, uz e-pastu tiks nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums, kuru Jums jāapmaksā, veicot pārskaitījumu uz mūsu bankas kontu un norādot pasūtījuma numuru. Pavadzīme tiks nosūtīta kopā ar pasūtījumu uz norādīto saņemšanas adresi. Apmaksa ir jāveic dienā, kad tiek veikts pasūtījums.

Maksājuma saņēmējs ir:
SIA „RAGNE”
Reģ. Nr. LV 40103546140
Konta Nr. LV24HABA0551033347991
Banka: AS Swedbank
SWIFT kods: HABALV22

SIA „Ragne”

Senču iela 7-2,
Rīga, Latvija, LV-1012

Tel: + 371 29994017
WEB: www.norsanbaltic.com
E-pasts: norsanbaltic@gmail.com

Reģ. Nr. 40103546140
PVN Reģ. Nr: LV40103546140

6. Sūdzību izskatīšana

Ja jums ir kādi jautājumi, problēmas vai sūdzības, lūdzu, nekavējoties sazināties ar mums.

Preces atgriešanās adrese:
SIA “Ragne”
Senču iela 7-2, Rīga
Latvija, LV-1012

7. Preces īpašumtiesības

Piegādātās preces ir SIA “Ragne” īpašumā līdz pilnīgai pirkuma apmaksai.

8. Dažādi

Neatvērtas pudeles var uzglabāt tumšā, sausā vietā istabas temperatūrā vai ledusskapī. Atvērtas pudeles jāuzglabā ledusskapī, un to saturs jāizlieto atbilstoši norādījumiem uz etiķetes. Ja temperatūra ir zemāka par 4°C, eļļa var kļūt duļķaina olīveļļas nogulšņu dēļ. Pirms lietošanas pudeli sakratīt. Glabājiet bērniem nepieejamā vietā. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju.

Mājas lapā izmantotie teksti, fotogrāfijas, zīmējumi un grafiskie dizaini ir Norsan GmbH un SIA “Ragne” īpašums, kas aizsargāti ar autortiesību likumu. Jebkura reprodukcija vai cita veida izmantošana, izņemot personiskai lietošanai, ir aizliegta bez mūsu piekrišanas.

Strīdu izskatīšana
Visus strīdus starp pusēm līgumslēdzēji risina savstarpējo pārrunu ceļā. Ja vienošanos starp pusēm neizdodas panākt pārrunu ceļā, strīdus jautājums izlemjams tiesas ceļā LR likumos paredzētajā kārtībā.

9. Konfidencialitātes politika:

Mūsu datu aizsardzības politika īsumā

  • Jūsu personas dati nekad un nekādā veidā netiks izmantoti ļaunprātīgi.
  • Jūsu kontaktinformācija un personas dati nekad netiks izsniegti trešajām pusēm, ja vien to nepieprasa likums.
  • Jums netiks sūtītas nelūgtas e-pasta vēstules, kuras Jūs nebūsiet pieprasījis (izņemot svarīgas darījumu e-pasta vēstules, kā mūsu klientam).
  • Tāpat katru reizi tiek piedāvāta iespēja vienkārši un ātri atteikties no šo e-pasta vēstuļu saņemšanas.

Personīgo datu savākšana un apstrāde
Personīgie dati ir informācija, kas Jūs identificē, t.i., Jūsu vārds, adrese, e-pasta vai pasta adrese. norsanbaltic.com neievāc Jūsu personīgos datus, izņemot gadījumus, kad Jūs to pats atļaujat, t.i., veicot pasūtījumu un piesakoties saņemt jaunumus.
Personīgo datu izmantošana un izpaušana
norsanbaltic.com izmantos Jūsu personīgos datus tikai portāla rediģēšanas tehniskajiem nolūkiem, lai sniegtu Jums pieeju īpašai informācijai, vai arī, lai uzturētu ar Jums sakarus. norsanbaltic.com nepārdos informāciju trešajām pusēm. norsanbaltic.com darbinieki apņemas cienīt Jūsu datu konfidencialitāti un pakļauties konfidencialitates neizpaušanas līgumam (KNL).

Personas datu pārvaldība un dzēšana
Pircējam  ir tiesības pieprasīt piekļuvi visiem saviem personas datiem un ir tiesības pieprasīt labot nepareizus, nepilnīgus vai neprecīzus personas datus, kā arī dzēst personas datus, rakstot e-pastu. E-pasts: norsanbaltic@gmail.com. Šajā gadījumā pakalpojuma sniedzējam, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā mēneša laikā pēc pieprasījuma saņemšanas, jāizpilda pircēja pieprasījums.
Izvēles brīvība
Jūs kontrolējat visu informāciju par sevi, ko nosūtāt norsanbaltic.com. Bet, ja Jūs nolemjat neizpaust savus personas datus norsanbaltic.com, lūdzu, ņemiet vērā, ka Jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt kādai no vietnes funkcionalitātei. Lietotāji, kuri atsakās saņemt ziņas, var atteikties no šāda veida saziņas, rakstot mums uz norsanbaltic@gmail.com. Ja Jūsu personiskā informācija ir mainījusies (piemēram, pasta indekss, e-pasta adrese, pasta adrese vai tālruņa numurs), lūdzu, atjauniniet savus personas datus savā lapā.
Automātiski nodotā informācija (nav personīga)
Automātiski nodotā informācija (nav personīga) Atverot norsanbaltic.com mājas lapu (www.norsanbaltic.com), automātiski tiek nodota informācija, kas nav personīga (lietotā Interneta pārlūkošanas programma, apmeklējumu skaits, vidējais mājas lapā pavadītais laiks, apskatītās lapas; tā nav reģistrācijas daļa). Šo informāciju izmanto, lai izvērtētu mūsu mājas lapas efektivitāti, kā arī uzlabotu tās saturu un funkcionalitāti. Šie dati netiek izmantoti citos nolūkos vai izpausti trešajām pusēm.

Cookies

[wpca_btn_accept] [wpca_btn_decline] [wpca_btn_reset_consent]