Lietošanas noteikumi

About us

1. Pasūtījuma apstrāde:

Pasūtījumu apstrāde notiek pēc pasūtījuma saņemšanas un apmaksas apstiprinājuma saņemšanas.

2. Cenas

Interneta veikalā norādītās cenas ir aktuālās pasūtījuma veikšanas laikā. Mūsu norādītajās cenās ir iekļauts PVN (21 %). Īpašās kuponu un akciju cenas ir spēkā norādītajā priodā.

3. Nosūtīšana

Piegādes izmaksas ar Omniva pakomātu starpniecību Latvijā 3,15 € (ieskaitot 21% PVN), Omniva kurjerpakalpojums 5,32 € (ieskaitot 21% PVN). Igaunijā 6,55 € (ieskaitot 21% PVN) piegādes izmaksas ar Omniva pakomātu starpniecību un Omniva kurjerpakalpojums 8,93 € (ieskaitot 21% PVN). Maksa par pasūtījuma piegādi preces atpakaļaudošanas gadījumā netiek atmaksāta. Pasūtot preces virs 60 EUR, piegādi veicam bezmaksas.

4. Saņemšana

Piegāde tiek veikta ar Omniva Pakomātu Servisa starpniecību uz pircēju norādīto pakomātu. (Latvija, Igaunija). Kurjerpakalpojumu piegāde tiek veikta uz pircēja norādīto adresi (Latvija, Igaunija).

5. Apmaksas kārtība

Norsan Baltic savus pasūtījumus varat apmaksāt šādos veidos:

Apmaksa ar maksājumu karti;
Apmaksa ar bankas pārskaitījumu.
Izvēloties apmaksas veidu ar pārskaitījumu, uz e-pastu tiks nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums, kuru Jums jāapmaksā, veicot pārskaitījumu uz mūsu bankas kontu un norādot pasūtījuma numuru. Pavadzīme tiks nosūtīta kopā ar pasūtījumu uz norādīto saņemšanas adresi. Apmaksa ir jāveic dienā, kad tiek veikts pasūtījums.

Maksājuma saņēmējs ir:
SIA „RAGNE”
Reģ. Nr. LV 40103546140
Konta Nr. LV24HABA0551033347991
Banka: AS Swedbank
SWIFT kods: HABALV22

SIA „Ragne”

Senču iela 7-2,
Rīga, Latvija, LV-1012

Tel: 00 371 26159182

WEB: www.norsanbaltic.com
E-pasts: norsanbaltic@gmail.com

Kontaktpersona: Zane Cecina

Reģ. Nr. 40103546140
PVN Reģ. Nr: LV40103546140

6. Sūdzību izskatīšana

Ja jums ir kādi jautājumi, problēmas vai sūdzības, lūdzu, nekavējoties sazināties ar mums.

Preces atgriešanās adrese:
SIA “Ragne”

Senču iela 7-2, Rīga

Latvija, LV-1012

7. Preces īpašumtiesības

Piegādātās preces ir SIA “Ragne” īpašumā līdz pilnīgai pirkuma apmaksai.

8. Dažādi

Neatvērtas pudeles var uzglabāt tumšā, sausā vietā istabas temperatūrā vai ledusskapī. Atvērtas pudeles jāuzglabā ledusskapī, un to saturs jāizlieto atbilstoši norādījumiem uz etiķetes. Ja temperatūra ir zemāka par 4°C, eļļa var kļūt duļķaina olīveļļas nogulšņu dēļ. Pirms lietošanas pudeli sakratīt. Glabājiet bērniem nepieejamā vietā. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju.

Mājas lapā izmantotie teksti, fotogrāfijas, zīmējumi un grafiskie dizaini ir Norsan GmbH un SIA “Ragne” īpašums, kas aizsargāti ar autortiesību likumu. Jebkura reprodukcija vai cita veida izmantošana, izņemot personiskai lietošanai, ir aizliegta bez mūsu piekrišanas.

Strīdu izskatīšana
Visus strīdus starp pusēm līgumslēdzēji risina savstarpējo pārrunu ceļā. Ja vienošanos starp pusēm neizdodas panākt pārrunu ceļā, strīdus jautājums izlemjams tiesas ceļā LR likumos paredzētajā kārtībā.

Cookies

[wpca_btn_accept] [wpca_btn_decline] [wpca_btn_reset_consent]

Izvēlne