Izmēri savu Omega-3 indeksu

Taukskābju analīzi veic neatkarīga Eiropas laboratorija, nodrošinot augstu kvalitāti un stabilus mērījumu rezultātus. Izmērītās vērtības parāda uzturvērtības ainu pēdējās 60–90 dienās. Asins analīzi var veikt ļoti viegli:
Nepieciešami daži asins pilieni uz stabilizēta testa papīra, kas tiek ar pasta starniecību nosūtīts uz laboratoriju. Mērīšanai nepieciešamie materiāli ir iekļauti NORSAN testa komplektā.
IEGĀDĀTIES NORSAN TAUKSKĀBJU ANALĪZI ŠEIT

Apmēram 14 dienu laikā pēc asins parauga nosūtīšanas jūs saņemsiet NORSAN taukskābju analīzi, ieskaitot 26 taukskābju vērtības un to interpretāciju.

Svarīgi parametri:

Omega-3 līmenis (indekss)
Omega-6/3 attiecība
Transtaukskābju īpatsvars

Jūs saņemsiet arī rezultātu novērtējumu un uztura ieteikumus.

NORSAN piedāvā dabisku metodi, kā uzlabot jūsu taukskābju līmeni asinīs. Analīzē jūs atradīsit indviduālus ieteikumu, kā to uzlabot. Parasti mēs iesakām lietot vienu karoti NORSAN eļļas dienā, atkarībā no izvēlētā produkta. Ja jums ir kādi jautājumi, vienmēr varat sazināties ar mums pa tālruni +371 26159182.

Pārbaudi savu rezultātu

Lūdzu, ievadiet savu personīgo analīzes ID NORSAN taukskābju analīzei, lai iegūtu rezultātu (angļu valodā). Piezīme: rezultāts parasti ir pieejams 7–14 dienu laikā pēc asins parauga nosūtīšanas. Lejupielādējiet analīzes paraugu šeit