Par NORSAN

Mēs esam Norvēģijas uzņēmums, kas specializējas augstas kvalitātes Omega-3 produktos. Būdami pionieri metodiskajā pieejā ar taukskābju analīzi, mēs esam izstrādājuši dabiskus, augstas devas Omega-3 uztura bagātinātājus, kas regulē Omega-3 indeksa deficītu. NORSAN ir vadošais Omega-3 zīmols Eiropā un visvairāk pārdotais Omega-3 produkts Vācijas aptiekās.

Norsan misija ir informēt sabiedrību par Omega-3 taukskābju nozīmi un ietekmi uz veselību, kur svarīga sastāvdaļa ir vienkārša Omega-3 indeksa mērīšana organismā. Mēs tiecamies uz augstāku Omega-3 indeksu iedzīvotāju vidū un jūtam, ka soli pa solim sniedzam pozitīvu ieguldījumu. Mūsu klientu pozitīvie rezultāti ir pierādījums tam, ka mūsu darbs ir nozīmīgs sabiedrības veselības veicināšanā.

kvalitāte, efektivitāte, ilgtspēja

Omega-3 taukskābju faktiskā iedarbība tiek apspriesta dažādos veidos. Ekspertu aprindās viedokļi dalās. Noteiktas grupas uzskata, ka regulāra Omega-3 uzņemšana nedod nekādu efektu, turpretī ir vairāki eksperti, kuri var skaidri pierādīt Omega-3 pozitīvo ietekmi uz veselību, dažādām slimībām un veselības problēmām.

Omega-3 taukskābes ir būtiskas mūsu veselībai un organismam, taču deficīta gadījumā nepieciešama noteikta deva, lai tā palīdzētu. Ja jums ir Omega-3 deficīts, ir nepieciešams vismaz 2000 mg Omega-3 taukskābju katru dienu. Tirgū ir daudz Omega-3 koncentrātu, tomēr problēma ir tāda, ka tie vairs nav dabiski produkti. NORSAN stingri uzskata, ka pārtikai un uztura bagātinātājiem ir jābūt pēc iespējas dabīgākiem.

NORSAN Omega-3 Total tiek pievienota augstākā labuma olīveļļa. Šīs olīveļļas priekšrocība ir tā, ka tajā ir daudz polifenolu. Polifenoliem ir spēcīgs antioksidantu efekts, kas aizsargā Omega-3 taukskābes no oksidācijas.

Ļaujiet, lai dabiski produkti ir jūsu zāles (Hipokrāts, 400g.pmē.)

Taukskābju līmenis organismā ir mūsu uztura atspoguļojums

    Ieteikumi atkarībā no individuālā mērījuma rezultāta:

    • Pārāk daudz Omega-6 arahidonskābes -> Mazāks gaļas produktu patēriņš
    • Pārāk zems Omega-3 taukskābes -> Lielāks zivju produktu patēriņš
    • Pārāk daudz transtaukskābju -> mazāks rūpnieciski apstrādātu pārtikas produktu patēriņš ar transtaukskābēm (“hidrogenētas augu eļļas”).

Kādai vajadzētu būt ikdienas Omega-3 devai

Pareizas dienas devas līmenis ir atkarīgs no individuālās taukskābju attiecības organismā, un tai jābūt pietiekami augstai, lai kompensētu iespējamo deficītu. Attiecībā uz optimālo Omega-3 saturu organismā, pastāv plaša zinātniskā vienprātība, ka tam vajadzētu būt virs 8%.
Šī iemesla dēļ, NORSAN ieņem nostāju, ka, lai sasniegtu vēlamo veselības efektu, ir nepieciešama pietiekami liela deva.
Sadarbībā ar Eiropā vadošo taukskābju mērījumu laboratoriju Omegametrix® GmbH Minhenē, NORSAN šobrīd ir veikusi vairāk nekā 30 000 individuālu taukskābju analīžu. Rezultāti ir diezgan skaidri: pieaugušajiem ar Omega-3 deficītu efektīvā deva sākas ar 2000 mg omega-3 taukskābju (EPA un DHA) dienā.

Mēs uzskatām, ka vislabāk regulēt Omega-3/6 līdzsvaru organismā ir ar kvalitatīva un sabalansēta uztura palīdzību. Tomēr, ja tas nav iespējams, izvēloties uztura bagātinātāju ir jāpievērš uzmanība, lai tas būtu pēc iespējas dabīgāks.

alternatīva – aļģu eļļa

Aļģu eļļa ir interesants, jauns jūras Omega-3 taukskābju (EPA un DHA) avots, kam ir noteiktas priekšrocības salīdzinājumā ar zivju eļļu. Attiecībā uz smago metālu problēmu, aļģu eļļai ir priekšrocība, ka tā tiek audzēta mākslīgā jūras ūdenī un tāpēc tajā nav vides piesārņotāju. Aļģes audzē, izmantojot oglekļa dioksīda un saules gaismas maisījumu, un tāpēc tās ir ilgtspējīgs Omega-3 avots. Aļģu eļļa ir 100 %  vegāna. Kopš 2017. gada NORSAN piedāvā Omega-3 Vegan – augstas kvalitātes aļģu eļļu kā alternatīvu Omega-3 (EPA un DHA) avotu.

Sazinieties ar mums

Būsim priecīgi saņemt jūsu atsauksmi

Latvija, Igaunija

SIA “Ragne”

Senču iela 7-2,
Rīga, Latvija, LV-1012

norsanbaltic@gmail.com
Tālr: +371 (2)99-94017

Vācija & Austrija

San Omega GmbH

Gubener Str. 47
10243 Berlin

post@norsan.de
Tālr: +49 (0)30 555 788 990

Lietuva

San Omega GmbH

Gubener Str. 47
10243 Berlin

info@norsan.lt
Tālr: +370 677 53990