Par NORSAN

NORSAN ražo Premium klases zivju un aļģu eļļas OMEGA-3 uztura bagātinātājus. Norsan zivju eļļa tiek ražota Norvēģijā. Norsan piedāvājumā ir pieejams novatorisks diagnostikas tests individuālai taukskābju līmeņa noteikšanai asinīs. NORSAN ir specializēts OMEGA-3 zīmols, ko iesaka ārsti un uztura speciālisti. NORSAN uztura bagātinātāji ir Starptautisko zivju eļļas standartu  “IFOS” un  Jūras draugu “Friends of the Sea” sertificēti.

Papildus Premium kvalitātes Omega-3 uztura bagātinātāju piedāvājumam, uzņēmums  izglīto sabiedrību par taukskābju pareizas attiecības nozīmi organismā. Kā daļa no izglītības programmas, regulāri tiek piedāvāti semināri un lekcijas, kas galvenokārt ir domātas ārstiem, veselības aprūpes speciālistiem, farmaceitiem un uztura speciālistiem. Mūsu NORSAN Omega-3 eļļas regulāri pārskata neatkarīgās laboratorijās.

Atzinumi un ieteikumi par Omega-3 dienas devu ir ļoti atšķirīgi – no aptuveni 0,3 gramiem (divu parasto kapsulu ekvivalents) līdz 5 gramiem dienā. Patiesībā, pareizā deva ir atkarīga no vairākiem individuāliem faktoriem, piemēram, ēšanas paradumiem, organisma absorbcijas spējas, svara utt. Tas nozīmē, ka nav pareiza vai nepareiza dozēšana, jo tas ir vienmēr atkarīgs no individuāliem faktoriem. Taukskābju analīze ļauj salīdzinoši viegli noteikt Omega-3 indeksu un novērtēt Omega-3 deficītu. Pētījumi, ko veica vairāk nekā 30 000 mūsu klientu, parādīja, ka Omega-3 deficīta novēršanai nepieciešami vismaz 2 grami Omega-3 taukskābju dienā. Taukskābju pētījumi ļauj pārbaudīt dažādu Omega-3 taukskābju avotu efektivitāti.

Veselības pamatprincipi

Ļaujiet, lai dabiski produkti ir jūsu zāles

Happy couple bking

NORSAN mēs stingri ticam šādiem principiem:

  • Uzturam ir būtiska nozīme mūsu vispārējā veselībā un labklājībā
  • Uzturs ir jāsaglabā pēc iespējas dabiskāks
  • Nav sliktās vai labās taukskābes, bet tikai to nelīdzsvarotība
  • Dabiskas zivju eļļas vai aļģu eļļas, kas satur lielu Omega-3 taukskābju koncentrāciju, to ikdienas lietošana ir labvēlīga veselībai
  • Cukurs un baltie milti ir mūsdienu galvenā problēma nozīmīgiem veselības traucējumiem

Efektīva izvēle ir papildināt savu ķermeni ar Omega-3 taukskābēm, patērējot zivju eļļu. No vienas puses, tāpēc, ka mēs izvairāmies no smago metālu patēriņa (NORSAN zivju eļļa tiek attīrīta ar unikālu trīspakāpju procesu, kas attīra smagos metālus, piesārņojumus un parabēnus). No otras puses, tikai ar zivju patēriņu, nevar nodrošināt vajadzību pēc jūras Omega-3 taukskābēm. Dabīgs uzturs nozīmē, ka mēs esam pret audzētām zivīm. Pieaugošā zivju nozare ir reāla problēma ne tikai Norvēģijas fjordu dabai. Ēdot saimniecībā audzētas zivis, mēs netieši arī patērējam to, ko zivis norij caur barību, piemēram, ķīmiskas vielas un antibiotikas. Mēs uzskatām, ka mūsu pārtikai jābūt pēc iespējas dabiskākai. Lai ražotu mūsu Omega-3 eļļas, mēs izmantojam tikai savvaļas zivis no ilgtspējīgas zvejas. Pēc iespējas dabiskāks uzturs – tas nozīmē arī to, ka mūsu produkti satur tikai dabīgu zivju eļļu, t.i. bez koncentrātiem. Ko tas nozīmē? Zivis satur dabīgu skābju kompleksu, kas sastāv no vairāk nekā 50 dažādām taukskābēm. Omega-3 taukskābes veido aptuveni 35%. Citas taukskābes galvenokārt ir piesātinātās taukskābes: Omega-6, Omega-7, Omega-9 un Omega-11. Kaut arī Omega-3 devai ir liela nozīme mūsu uzturā, mēs uzskatām, ka cilvēkiem ir labums no visa šī taukskābju kompleksa, jo tad triglicerīdi ir dabiskā stāvoklī. Vienmēr ir kārdinājums izvēlēties Omega-3 koncentrātu, jo koncentrāts satur līdz 90% Omega-3. Bet tam nav nekā kopīga ar dabā atrodamo, jo koncentrāts maina taukskābju dabisko struktūru.

Pagaidām nav zināms, vai šī modificētā tauku forma rada draudus veselībai. Turklāt ķīmiski modificētās Omega-3 taukskābes kļūst nestabilas, un ir mazāk efektīvas. Mēs uzskatām, ka daba nodrošina labāko risinājumu, tāpēc savos produktos izmantojam tikai dabīgu, ļoti dozētu, bet nekad nekoncentrētu zivju eļļu.

Ēdot pēc iespējas dabīgāk, galu galā rodas bažas, ka, attīrot zivju eļļu, tiks noņemtas citas zivīs atrodamās dabiskās barības vielas. Pētījumi, kuros piedalījās arī Tromsø universitātes profesors Bjarne Østerrud, parādīja, ka augstākā labuma olīveļļa daļēji var aizstāt dažas aktīvās sastāvdaļas, kas noņemtas rafinēšanas procesā. Praksē ir apstiprināta pozitīva sinerģija starp zivju eļļu un olīveļļu. Tāpēc, NORSAN Omega-3 Total satur augstākā labuma olīveļļu. Olīveļļu iegūstam no olīvu audzētāja Spānijā, kurš ievēro stingrus bioloģiskās lauksaimniecības standartus. Šīs olīveļļas priekšrocība ir tā, ka tajā ir daudz polifenolu. Polifenoliem ir spēcīgs antioksidantu efekts, kas aizsargā Omega-3 taukskābes no oksidācijas ne tikai flakonā, bet arī ķermenī.

Mūsu viedoklis par kapsulām

Mēģiniet izvairīties no kapsulām. Kapēc?

Būtisks arguments! Ja jūs pērkat augstas kvalitātes olīveļļu, vai jūs to lietojat kapsulu veidā, lai saņemtu vislabāko no šī produkta? Tad kāpēc vairums izvēlas šādu zivju eļļas iepakojumu un lietošanas veidu? Mūsu uzņēmuma filozofija balstās apgalvojumā, ka uzturā vajadzētu lietot Omega-3 eļļas konsistences produktu un kapsulas izvēlēties tikai kā otro iespēju. Lietojiet uztura bagātinātājus pēc iespējas dabiskākā veidā.

Eļļas konsistences uztura bagātinātāji ir lētāki nekā kapsulas, jo tiek novērsta papildus maksa par kapsulu ražošanu.

Garša un smarža ir uztura bagātinātāju kvalitātes rādītāji.

Protams, kapsulas var būt praktiska izvēle, piemēram, ceļojot, kā arī vienkāršs un viegls uztura bagātinātāja lietošanas veids. Norsan eļļa tika atzīta par pirmo starp diviem zīmoliem, kas tika pārbaudīta un apstiprināta lietošanai 2016. gada olimpisko spēļu Vācijas atlētu komandai. Šie sportisti bieži ceļo, līdz ar to, kapsulas tika atzītas kā pirmā izvēle.

Jūras aļģu eļļa kā alternatīva zivju eļļai

Jūras aļģu eļļa ir interesants, samērā jauns jūras Omega-3 (EPA un DHA) avots, kam ir noteiktas priekšrocības salīdzinājumā ar zivju eļļu. Runājot par smago metālu problēmu, aļģu eļļai ir priekšrocības, jo to audzē mākslīgā jūras ūdenī un tajā nav vides piesārņotāju. Jūras aļģes audzē, izmantojot oglekļa dioksīda un saules gaismas maisījumu, padarot to par ilgtspējīgu Omega-3 taukskābju avotu (EPA un DHA).
Neviens dzīvnieks netiek nogalināts. Jūras aļģes ir veģetārs / vegāns ēdiens. Šīs priekšrocības ir likušas NORSAN no 2017. gada piedāvāt jūras aļģu eļļu Omega-3 Vegan.

Sazinieties ar mums

Būsim priecīgi saņemt jūsu atsauksmi

Latvija, Igaunija

SIA “Ragne”

Senču iela 7-2,
Rīga, Latvija, LV-1012

norsanbaltic@gmail.com
Tālr: +371 (2)61-59182

Vācija & Austrija

San Omega GmbH

Gubener Str. 47
10243 Berlin

post@norsan.de
Tālr: +49 (0)30 555 788 990

Lietuva

San Omega GmbH

Gubener Str. 47
10243 Berlin

info@norsan.lt
Tālr: +370 677 53990

Īrija & Anglija

New Vistas Healthcare

7 Lonsdale Road,
Plassey Park,
Limerick, Ireland.

info@newvistashealthcare.com
Phone: +353 (0)61-334455

Šveice

Swiss Medical Plus

Eggweid 5
6205 Eich

lb@swissmedicalplus.ch
Tālr: +41 (0)41 410 30 23

Itālija

Dr. Schär AG

Winkelau 9
39014 Burgstall / Postal

Izvēlne