Sertifikācija

IFOS sertificētsSertifikācija

Starptautisko zivju eļļas standartu (IFOS) sertifikācija ir neatkarīga zivju eļļas testēšanas un sertifikācijas programma. IFOS visā pasaulē nosaka augstākos tīrības, efektivitātes un svaiguma standartus. NORSAN zivju eļļas pilnībā atbilst visiem kritērijiem, tāpēc IFOS mūsu šķidrajām zivju eļļām un kapsulām ir piešķīris augstāko novērtējumu.

PVD sertifikācija Sertifikācija 2

2018. gada 23. oktobrī Latvijas Republikas Pārtikas un Veterinārais dienests (PVD), atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 685 “Prasības uztura bagātinātājiem”, apstiprina, ka Norsan Omega-3 un NatuGena D3 uztura bagātinātāji atbilst pārtikas apriti regulējošo normatīvo aktu prasībām un ir reģistrēti PVD uztura bagātinātāju reģistrā ar Nr. 11883; 11889; 11887; 11888, 13204, 13369.

Jūras draugu (FOS) sertifikāts Sertifikācija 1

NORSAN zivju eļļa eļļa ir FOS sertificēta un to iegūst no zivīm, kas nozvejotas ūdeņos, kurus FOS ir sertificējis kā ilgtspējīgus. Jūras drauga (FOS) sertifikāts apliecina mūsu ieguldījumu vides un, galvenokārt, okeānu aizsardzībā. FOS vada vadošos sertifikācijas projektus, kas apstiprina zivsaimniecības un Omega-3 zivju eļļas produktu ilgtspējību.

Laboratoriju sertifikācija Sertifikācija 3

Mūsu eļļas un produktus regulāri pārbauda laboratorijas. Tas mums ir īpaši svarīgi, lai saglabātu mūsu produktu augsto kvalitātes standartu.

Smago metālu analīze

Izejvielu analīze

Papildvielu analīze