Vai Omega-3 patiešām palīdz?

Vai Omega-3 patiešām palīdz?

Daudzi zinātniskie pētījumi ir pierādījuši Omega-3 taukskābju pozitīvo ietekmi uz veselību un ikdienas pašsajūtu. Un tomēr, bieži tiek apšaubīta Omega-3 ietekme vai ieguvums. Izpratne par Omega-3 piedevu kvalitāti nemaz nav tik sarežģīta. Galvenie aspekti ir šādi:

  • Pareizā Omega-3 deva
  • Eļļas kvalitāte

Pareizā deva.

Norādījumi par ieteicamo ikdienas Omega-3 devu ievērojami atšķiras no 0,1 g līdz 4-5 g. Teorētiski visas šīs devas var būt pareizas (un nepareizas), jo pareizā deva ir saistīta ar atsevišķiem konkrētā cilvēka faktoriem, piemēram, uztura paradumiem un svaru.

Labā ziņa ir šāda: individuālo Omega-3 līmeni organismā var viegli izmērīt (Norsan taukskābju līmeņa noteikšanas tests). Tātad, gan iespējamo deficītu, gan arī lietotās devas ietekmi var izmērīt vai apstiprināt. Vairāk nekā 2000 pētītās individuālās taukskābju analīzes apstiprina, ka ikdienas devai jābūt vismaz 2 000 mg Omega-3, lai uzturētu pareizu Omega-3 līmeni organismā. Parasta Omega-3 kapsula satur tikai 0,15 g Omega-3, līdz ar to, kapsulu lietošana var būt bezvērtīga, vai arī maz ietekmē vai neietekmē nemaz jūsu veselību.

Eļļas kvalitāte

Lai sāktu izprast zivju eļļas kvalitāti, uzskatiet to par ikdienai nepieciešamu uztura sastāvdaļu. Pirmkārt, ja jums nepatīk garša vai smarža, jums šo produktu nevajadzētu patērēt. Tas pats attiecas uz zivju eļļu, slikta smaka vai garša norāda, ka produkts ir oksidējies. NORSAN eļļas patīkamā smarža ir tikai viens no rādītājiem, kas norāda uz produkta svaigumu un kvalitāti.

Lietojiet pēc iespējas dabiskāk iegūtu produktu. Dabiska zivju eļļa satur vairāk nekā 50 dažādas taukskābes un ir gandrīz līdzvērtīga zivju patēriņam. Turpretim Omega-3 koncentrāti nav ieteicami: koncentrāti tiek iegūti ķīmiskā procesā. Tas iznīcina dabisko triglicerīdu struktūru un var radīt nevēlamas blakusparādības.

Related Posts

Nekas netika atrasts.

Atbildēt

Fill out this field
Fill out this field
Ievadiet derīgu e-pasta adresi.

Izvēlne